Valentino Uomo Born in Roma

Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette er en intens og maskulin duft for den selvsikre mand. Duften kombinerer aromatisk vetiver med trænoter og en mineralsk kølighed fra salt, der tilføjer en moderne kant til din stil.

Valentino Uomo Born in Roma koster lige nu 626 kr. En stigning på 5,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 596 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 596 kr (12. maj 2026) og 626 kr (29. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 626 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Valentino Uomo Born In Roma Edt Spray 100 ml
626 kr
Total: 626 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Valentino Uomo Born In Roma Spray
646 kr
+ 39 kr fragt
Total: 685 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Valentino Uomo Born In Roma EDT 100 ml
691 kr
+ fri fragt
Total: 691 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Valentino Uomo Born in Roma 100 ml
795 kr
+ fri fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Valentino Uomo Born In Roma Edt 100 Ml
840 kr
+ 40 kr fragt
Total: 880 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Valentino Born in Roma Eau de Toilette til mænd 100 ml
869 kr
+ 69 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Valentino Uomo Born In Roma Eau De Toilette 100 ml
1.000 kr
+ fri fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Valentino Born in Roma Uomo Eau de Toilette 100ml Spray
1.364 kr
+ fri fragt
Total: 1.364 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: valentino
Kategori: Parfume og eau de cologne