Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream 50 ml

Bedste pris
Stabil pris
730kr
1.351 krSPAR 46%
hos Gucca.dk
På lagerLaveste

Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream EDP fanger essensen af Roms livlige kultur og kunst. Denne opløftende duft er perfekt til dem, der fejrer nye begyndelser og en fremtid fyldt med glæde. En sofistikeret duft, der omfavner det romantiske og farverige billede af Roma.

Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream 50 ml koster lige nu 730 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 730 kr (29. marts 2026) og 730 kr (29. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 730 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Valentino Born In Roma Yellow Dream Edp 50 Ml
730 kr
+ 40 kr fragt
Total: 770 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream 50 ml
795 kr
+ fri fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream Spray 50 ml
885 kr
+ 210 kr fragt
Total: 1.095 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream Eau De Parfum 50 ml
900 kr
+ fri fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Valentino Valentino Donna Born In Rome Yellow Dream Eau de Parfum 50ml Spray
1.351 kr
+ fri fragt
Total: 1.351 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: valentino
Kategori: Parfume og eau de cologne