Valentino Donna Born In Roma Intense 50 ml

Valentino Donna Born In Roma Intense Eau de Parfum er en hyldest til Roms elegance og den moderne kvindes styrke. Denne luksuriøse duft kombinerer varme og intense noter for at fremhæve din sofistikerede charme. Perfekt til aftener, hvor du ønsker at udstråle selvsikkerhed og skønhed.

Valentino Donna Born In Roma Intense 50 ml koster lige nu 657 kr. En stigning på 2,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 642 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 642 kr (28. april 2026) og 715 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 657 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Valentino Donna Born In Roma Intense EDP 50 ml
657 kr
+ fri fragt
Total: 657 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Valentino Born In Rome Donna Intense EDP 50 ml
797 kr
+ 39 kr fragt
Total: 836 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Valentino - Donna Born In Roma Intense - 50 ml - Edp
895 kr
+ fri fragt
Total: 895 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Valentino Born In Rome Donna Intense EDP 50 ml
909 kr
Total: 909 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Valentino Donna Born In Roma Eau De Parfum Intense 50 ml
1.050 kr
+ fri fragt
Total: 1.050 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Valentino Donna Born In Roma Intense Eau de Parfum 50ml Spray
1.190 kr
+ fri fragt
Total: 1.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: valentino
Kategori: Parfume og eau de cologne