Valentino Donna Born In Roma Extradose

Bedste pris
Stabil pris
536kr
800 krSPAR 33%
hos NiceHair.dk
På lagerFri fragtLaveste

Valentino Donna Born In Roma Extradose Eau de Parfum er en fortryllende duft, der kombinerer klassisk elegance med moderne styrke. Med nøglenoter af solbær, rom og vaniljeekstrakt tilbyder den en sensuel og forførende duftoplevelse. Perfekt til aftener i byen eller særlige lejligheder, hvor du ønsker at efterlade et uimodståeligt indtryk.

Valentino Donna Born In Roma Extradose koster lige nu 536 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 602 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 536 kr (26. juni 2026) og 602 kr (28. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 536 kr hos NiceHair.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Valentino Donna Born In Roma Extradose Parfum 30 ml
536 kr
+ fri fragt
Total: 536 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Valentino Born In Roma Extradose Donna Edp Spray
606 kr
+ 39 kr fragt
Total: 645 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Valentino Donna Born In Roma Extradose Eau de Parfum 30 ml
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Valentino Donna Born In Roma EXSTRADOSE Parfum 30 ml
775 kr
+ fri fragt
Total: 775 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Valentino Extradose Donna Edp 30 Ml
790 kr
+ 40 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Valentino Born In Roma Extradose Donna Edp Spray 30 ml
800 kr
Total: 800 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: valentino
Kategori: Parfume og eau de cologne