Valentino Donna Born In Roma 50 ml

Valentino Donna Born In Roma Eau de Parfum er en sofistikeret duft med orientalske blomster- og trænoter. Designet til den moderne og selvsikre kvinde.

Valentino Donna Born In Roma 50 ml koster lige nu 627 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 621 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 621 kr (28. april 2026) og 651 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 627 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Valentino Donna Born In Roma Spray
627 kr
+ 39 kr fragt
Total: 666 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Valentino Donna Born In Roma EDP 50 ml
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Valentino Donna Born In Roma Edp Spray 50 ml
716 kr
Total: 716 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Valentino Donna Born in Roma Eau De Parfum 50ml
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Valentino Donna Born In Roma 50 ml
795 kr
+ fri fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Valentino Donna Born In Roma Eau De Parfum 50 ml
950 kr
+ fri fragt
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: valentino
Kategori: Parfume og eau de cologne