Valentino Donna Born In Roma

Valentino Donna Born In Roma Eau de Parfum er en moderne og sofistikeret duft, der indfanger essensen af Rom. Den forener elegante jasminblomster med dybe trænoter, hvilket skaber en feminin duft, der passer til den selvsikre kvinde.

Valentino Donna Born In Roma koster lige nu 450 kr. En stigning på 10,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 408 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 408 kr (13. maj 2026) og 482 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 450 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Valentino Donna Born In Roma EDP 30ml
450 kr
+ 39 kr fragt
Total: 489 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Valentino Donna Born In Roma EDP 30 ml
469 kr
+ fri fragt
Total: 469 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Valentino Donna Born In Roma Edp Spray 30 ml
503 kr
Total: 503 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Valentino Donna Born in Roma Eau De Parfum 30ml
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Valentino Donna Born In Roma 30 ml
598 kr
+ 39 kr fragt
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Valentino Donna Born In Roma Eau De Parfum 30 ml
650 kr
+ fri fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: valentino
Kategori: Parfume og eau de cologne