Uyuni LED Kronelys 20 cm

Uyuni LED kronelys tilbyder en unik kombination af æstetik og innovation. De 20 cm høje lys har en naturtro 3D flamme, der skaber en hyggelig atmosfære uden de sundhedsskadelige påvirkninger af traditionelle stearinlys. Perfekt til enhver indretning og dejligt uparfumerede, de er gode for både miljø og indeklima.

Uyuni LED Kronelys 20 cm koster lige nu 181 kr. En stigning på 15,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 157 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 157 kr (08. april 2026) og 181 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 181 kr hos Fenomen.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Fenomen.dk favicon
Fenomen.dk
UYUNI LED lys 20 cm 2 stk
181 kr
+ 39 kr fragt
Total: 220 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Uyuni LED kronelys, batteri, hvid
199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
LED stagelys, Nordic white, Smooth, 2-pak, 2,3x20,5 cm
199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 238 kr
På lager
Leveringstid: Fra 1 - 3 hverdage
Køb nu
Astma Allergi Shoppen favicon
Astma Allergi Shoppen
UYUNI LED kronelys, 2 stk. 20 cm.
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Uyuni Lighting LED Taper kronelys H20 cm 2-pak
259 kr
+ 49 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
LED Kronelys, Nordic White, Smooth, 2-pack, 2,3x20
260 kr
+ 39 kr fragt
Total: 299 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UYUNI
Kategori: Stearinlys