Urbanista Los Angeles

Urbanista Los Angeles er banebrydende trådløse hovedtelefoner drevet af solenergi gennem Powerfoyle™️ teknologi. Nyd aktiv støjreduktion og smart stemmeassistent kompatibilitet, der gør dem ideelle til både Android og iOS brugere. Med Bluetooth® 5.0 teknologi får du en problemfri trådløs oplevelse i et stilfuldt ørkengråt design.

Urbanista Los Angeles koster lige nu 844 kr. En stigning på 3,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 812 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 812 kr (12. maj 2026) og 987 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 844 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Urbanista Los Angeles Desert Grey
844 kr
+ 39 kr fragt
Total: 883 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Urbanista Los Angeles Headphones Grå
960 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Urbanista Los Angeles Solopladningsheadset ørkengrå
962 kr
Total: 962 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Urbanista Los Angeles Solar Usb-c Grå
1.290 kr
Total: 1.290 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Urbanista
Kategori: Hovedtelefoner og headset