Uponor Vario Plus 1" Gulvvarme Fordelerør

Uponor Vario Plus 1" gulvvarme fordelerør er ideelt til effektiv fordeling af gulvvarme. Med 6 kredse og Eurokonus-tilslutning sikres nem installation og optimal varmefordeling. Det lette, men holdbare glasfiberforstærkede polyamidmateriale gør det nemt at håndtere uden at gå på kompromis med ydeevne.

Uponor Vario Plus 1" Gulvvarme Fordelerør koster lige nu 1.728 kr. En stigning på 7,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.604 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.604 kr (17. april 2026) og 1.760 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.728 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Uponor Fordelerrørssæt uponor pro eurokonus 6x34
1.728 kr
+ fri fragt
Total: 1.728 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Uponor Vario Plus 1" gulvvarme fordelerrør, 6 kredse
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Uponor Vario PLUS, fordelerrrsst til gulvvarme, med 6 kredse og ? nippel for Eurokonus koblingsst Uponor
1.876 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.915 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Uponor Vario Plus 1" gulvvarme fordelerrør, 6 kredse
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Uponor Vario Plus 1" gulvvarme fordelerrør, 6 kredse
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Uponor Pro 1 Eurokonus fordelerrør 3/4 med 6 kreds
2.529 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.608 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Hjem og have