Uponor Vario Plus 1" Eurokonus Fordelerrør 3 Kreds

Uponor Vario Plus fordelerrør 1" er ideelt til gulvvarmesystemer. Det er fremstillet i glasfiberforstærket polyamid for optimal holdbarhed og lav vægt. Med tre kredsløb og 3/4" Eurokonusforbindelser er det nemt at integrere med Uponor Comfort Pipe. Leveres med både fremløbs- og returfordelerrør.

Uponor Vario Plus 1" Eurokonus Fordelerrør 3 Kreds koster lige nu 935 kr. En stigning på 10,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 850 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 850 kr (16. april 2026) og 935 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 935 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Uponor Fordelerrørssæt uponor pro eurokonus 3x34
935 kr
+ 39 kr fragt
Total: 974 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Uponor Vario Plus 1" gulvvarme fordelerrør, 3 kredse
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Uponor Pro 1 Eurokonus fordelerrør 3/4 med 3 kreds
1.017 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.046 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Uponor Pro 1 Eurokonus fordelerrør 3/4 med 3 kreds
1.210 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Uponor Vario Plus 1" gulvvarme fordelerrør, 3 kredse
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Uponor Vario Plus 1" gulvvarme fordelerrør, 3 kredse
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Uponor
Kategori: Rørventiler