Uponor Smatrix Wave X-265 + R-208

Uponor Smatrix Wave X-265 + R-208 er en trådløs kontrolenhed til gulvvarme med Pulse kommunikationsmodul. Systemet giver mulighed for styring via smartphone og kan integreres med Smart Home systemer som Google Home og Amazon Alexa. Enheden understøtter op til 6 termostater og 8 telestater, og kan udvides med slavemodul for flere zoner.

Uponor Smatrix Wave X-265 + R-208 koster lige nu 3.699 kr. En stigning på 1,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.636 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.636 kr (30. maj 2026) og 3.699 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.699 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Uponor Smatrix wave kontrolenhed med kommunikationsmodul pulse X-265+R-208 6X
3.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Uponor Smatrix Wave kontrolenhed med kommunikationsmodul Pulse X-265 + R-208 6x
3.733 kr
+ fri fragt
Total: 3.733 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Uponor Smatrix Wave kontrolenhed med Pulse modul til 6 kredse
3.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Uponor Smatrix Wave, kontrolenhed+kom.modul PULSE X-265+R-208, 6x
3.922 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.961 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Uponor Smatrix Wave gulvvarme styring, trådløs, 6 udgange
4.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Uponor Smatrix wave kontrolenhed med kommunikationsmodul pulse X-265+R-208 6X
4.749 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.828 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Uponor