Uponor Smatrix Style T-169

Uponor Smatrix Style T-169 er en trådløs rumtermostat i hvid højglans, designet til præcis styring af rumtemperatur og relativ fugtighed i gulvvarmesystemer. Dens slanke profil passer både til nye og eksisterende installationer, og med den tilhørende app kan du enkelt justere temperaturer fra din mobil eller tablet.

Uponor Smatrix Style T-169 koster lige nu 826 kr. En stigning på 3,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 801 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 801 kr (30. juni 2026) og 849 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 826 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Uponor smatrix wave style digital termostat med rh hvid trådløs t-169
826 kr
+ 39 kr fragt
Total: 865 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Uponor Smatrix Style T-169 trådløs rumtermostat, hvid
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Uponor Smatrix Style T-169 trådløs rumtermostat, hvid
939 kr
+ 39 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Uponor Smartix trdls termostat, hvid
941 kr
+ 39 kr fragt
Total: 980 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Uponor Smatrix Style T-169 trådløs rumtermostat, hvid
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Smatrix Wave Style Rumtermost.Hvid T-169
1.137 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.176 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Uponor Smatrix Style T-169H termostat hvid
1.169 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Uponor Smatrix Style T-169H termostat hvid
1.329 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.408 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Uponor
Kategori: Termostater