Uponor Smart Aqua Plus dobbelt koblingsdåse M7A

4.4 (9 anmeldelser)

Uponor Smart Aqua Plus dobbelt koblingsdåse M7A er ideel til vandtætte samlinger med PE-Xa rør. Den leveres klar til montering med kompressionskoblinger og metalbeslag, velegnet til indmuring i væg. Afzinkningsfri messing sikrer langvarig holdbarhed.

Uponor Smart Aqua Plus dobbelt koblingsdåse M7A koster lige nu 320 kr. En stigning på 7,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 298 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 298 kr (17. april 2026) og 320 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 320 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Uponor Koblingsdåse uponor pex kompression m7a dobbelt 15 mm x 1/2
320 kr
+ 39 kr fragt
Total: 359 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Uponor Smart Aqua Plus dobbelt koblingsdåse M7A
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Uponor Smart Aqua Plus koblingsdåse, dobbelt 15x2,5 mm x 1/2 M7a NKB DR PEX
357 kr
+ 78 kr fragt
Total: 435 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Uponor Kobl.Ds Komp Db M7A 15X2,5-1/2"
380 kr
+ 64 kr fragt
Total: 444 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Uponor Smart Aqua Plus dobbelt koblingsdåse M7A
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Uponor Smart Aqua Plus dobbelt koblingsdse 15x2,5 mm, 1/2" M7a NKB DR PEX
413 kr
+ 39 kr fragt
Total: 452 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Uponor Smart Aqua Plus dobbelt koblingsdåse M7A
429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Uponor Smart Aqua Plus koblingsdåse, dobbelt 15x2,5 mm x 1/2 M7a NKB DR PEX
445 kr
+ 79 kr fragt
Total: 524 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Uponor
Kategori: Hjem og have