Uponor Fluvia T Push-12 WL-X

Uponor Fluvia T Push-12 WL-X er en komplet gulvvarmeshunt med trådløs digital termostat, ideel til enkeltrum op til 48 m². Den er udstyret med to 20 mm kredse og et lavt strømforbrug, hvilket gør den perfekt til både renovering og tilbygninger, hvor kombination med radiatorer ønskes.

Uponor Fluvia T Push-12 WL-X koster lige nu 4.499 kr. En stigning på 8,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.164 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.164 kr (12. april 2026) og 4.499 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.499 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Uponor Fluvia T Push-12 WL-X gulvvarmeshunt, trådløs
4.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.538 kr
På lager
Leveringstid: 6-9 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Uponor fluvia t push 12 wl-g pumpeshunt
4.503 kr
+ fri fragt
Total: 4.503 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Uponor Fluvia T pumpeshunt Push-12 WL-X
4.786 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.825 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Uponor Fluvia T Push-12 WL-X gulvvarmeshunt, trådløs
4.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.838 kr
På lager
Leveringstid: 6-9 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Uponor Fluvia T Push-12 WL-X gulvvarmeshunt, trådløs
5.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.338 kr
På lager
Leveringstid: 6-9 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Uponor Fluvia Push 12 minishunt WL-X med trådløs termostat og telestat. Komplet inklusiv isolering
5.765 kr
+ 79 kr fragt
Total: 5.844 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Uponor
Kategori: Ventilation