Unidrain Sampak Hjørne Type 2011

Unidrain Sampak Hjørne Type 2011 er en komplet løsning til badeværelset, der kombinerer design og funktionalitet. Dette stilrene hjørneafløbssystem indeholder en Column designrist og et 75 mm vertikalt udløb, hvilket gør det perfekt til moderne VVS-installationer. Med en robust ramme og nem installation er det ideelt til både renovering og nybyggeri.

Unidrain Sampak Hjørne Type 2011 koster lige nu 2.297 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.253 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.253 kr (30. maj 2026) og 2.298 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.297 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Unidrain Sampak, hjørne, lodret Ø75 mm udløb
2.297 kr
+ fri fragt
Total: 2.297 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain komplet hjørneafløb, til 8mm fliser
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Unidrain Column hjrne sampak lodret 75 mm
2.505 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.544 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Unidrain Sampak Hjørne Lodret Udløb 75mm Rustfri stål
2.529 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.578 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain komplet hjørneafløb, til 8mm fliser
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain komplet hjørneafløb, til 8mm fliser
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain sampak hjørne Type 2011, 10mm ramme, Column rist og 75 mm lodret udløbshus
3.311 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.390 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.8%

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb