Unidrain HighLine ramme 800 mm

Unidrain HighLine ramme giver dit badeværelse et elegant og moderne udseende. Med sin robuste konstruktion i rustfrit stål sikrer den langvarig holdbarhed. Rammen er designet til at passe perfekt i dit gulvafløbssystem, hvilket gør installationen enkel og præcis.

Unidrain HighLine ramme 800 mm koster lige nu 1.299 kr. En stigning på 10,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.173 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.173 kr (13. juni 2026) og 1.306 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain HighLine ramme, 800 mm, højde 12 mm, rustfri stål
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Unidrain HighLine ramme, 800/10 mm, Børstet
1.300 kr
+ fri fragt
Total: 1.300 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Unidrain Highline ramme, 800 mm/12 mm, brstet stl
1.306 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.345 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain HighLine ramme, 800 mm, højde 12 mm, rustfri stål
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain HighLine ramme, 800 mm, højde 12 mm, rustfri stål
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain HighLine ramme 800 mm, H 12 mm. Børstet stål
1.541 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.620 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 10.7%

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb