Unidrain HighLine Kvadrat Custom 10x10 cm

Unidrain HighLine Kvadrat Custom gulvafløbet tilbyder et elegant og diskret design med mulighed for at tilpasse fliseoverfladen. Med et robust rustfrit stål armatur og højdejustering sikrer det effektiv vandhåndtering i både små og store badeværelser.

Unidrain HighLine Kvadrat Custom 10x10 cm koster lige nu 1.199 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.125 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.125 kr (30. maj 2026) og 1.232 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.199 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain Highline Kvadrat Custom komplet gulvafløb, 10x10 cm, rustfrit stål
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Unidrain Sampak 2 Kvadrat Custom 10x10, Ø110 mm vandret
1.231 kr
+ fri fragt
Total: 1.231 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Unidrain Sampak2 HighLine Custom kvadratisk aflb, Custom 10x10mm
1.382 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.421 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain Highline Kvadrat Custom komplet gulvafløb, 10x10 cm, rustfrit stål
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain HighLine Custom Kvadrat sampak 2. 10x10cm. Ø110mm.
1.531 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.610 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain Highline Kvadrat Custom komplet gulvafløb, 10x10 cm, rustfrit stål
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.6%

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb