Unidrain HighLine Custom 800 mm

Unidrain HighLine Custom afløbsrist giver dit badeværelse et elegant og stilrent udseende. Med muligheden for at lime egne fliser på, kan du skabe et næsten usynligt afløb. Sættet inkluderer custombase, stel og forhøjersæt, der sikrer nem montering og præcis placering.

Unidrain HighLine Custom 800 mm koster lige nu 1.136 kr. En stigning på 22,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 929 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 929 kr (05. juni 2026) og 1.136 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.136 kr hos Billigelogvvs.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Highline Custom Længde 800Mm
1.136 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.175 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Unidrain HighLine Custom, komplet 800 mm. Rustfrit stål
1.199 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.228 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Unidrain Highline Custom Linje Kompl.rustfri Stål 800 Mm
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Unidrain HighLine Custom panel 800 mm
1.220 kr
+ fri fragt
Total: 1.220 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Unidrain HighLine Custom 800 mm
1.351 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.390 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain HighLine Custom rist, 800 mm
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain HighLine Custom rist, 800 mm
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain HighLine Custom rist, 800 mm
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain HighLine Custom, komplet 800 mm. Rustfrit stål
1.516 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.595 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 16.0%

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb