Unidrain HighLine Custom 1000 mm

Unidrain HighLine Custom giver dit badeværelse et elegant og stilrent udtryk. Med muligheden for at integrere dine egne fliser får du en næsten usynlig afløbsløsning. Dette system kommer komplet med base, stel og forhøjersæt, og det sikrer en præcis montering uden besvær.

Unidrain HighLine Custom 1000 mm koster lige nu 1.399 kr. En stigning på 29,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.084 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.084 kr (09. juni 2026) og 1.399 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Unidrain Highline Custom Linje Kompl.rustfri Stål 1000 Mm
1.399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Unidrain HighLine Custom panel 1000 mm
1.418 kr
+ fri fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain HighLine Custom rist, 1000 mm
1.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain HighLine Custom rist, 1000 mm
1.699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain HighLine Custom rist, 1000 mm
1.699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain HighLine Custom, komplet 1000 mm. Rustfrit stål
1.756 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.835 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Unidrain HighLine Custom 1000 mm
2.334 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.433 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb