Unidrain HighLine Colour panelrist 800 mm

Bedste pris
Faldet 5.4%
1.266kr
3.299 krSPAR 62%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Unidrain HighLine Colour panelristen på 800 mm er udført i stilfuld børstet sort, ideel til moderne badeværelser. Dens elegante design sikrer en perfekt integrering i enhver gulvflade, hvilket giver et minimalistisk udtryk og høj funktionalitet.

Unidrain HighLine Colour panelrist 800 mm koster lige nu 1.266 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 39,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.089 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.266 kr (25. juli 2026) og 2.089 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.266 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Unidrain HighLine panel, 800 mm, Sort
1.266 kr
+ fri fragt
Total: 1.266 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain HighLine Colour panel rist, 800 mm, børstet sort
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Higline Colour panel, sort, 800 mm
2.281 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.320 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain HighLine Panel 800 mm. Rustfrit stål/Sort
2.574 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.653 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain HighLine Colour panel rist, 800 mm, børstet sort
3.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain HighLine Colour panel rist, 800 mm, børstet sort
3.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.4%

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Stophaner