Unidrain Gulvafløb Column 900 mm

Unidrain gulvafløb med Column design tilbyder en elegant løsning til dit badeværelse. Med en længde på 900 mm, 10 mm ramme og lodret udløb, sikrer det optimal afløbskapacitet og passer perfekt til moderne flisebelægning mod bagvæggen.

Unidrain Gulvafløb Column 900 mm koster lige nu 3.499 kr. En stigning på 13,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.091 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.091 kr (08. juni 2026) og 3.499 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.499 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Unidrain Sampak Linje 900 Mm. Lodret Udløb 75mm
3.499 kr
+ fri fragt
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain komplet gulvafløb, 900 mm, til 8 mm fliser, mod bagvæg
3.499 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Unidrain Column sampak, 75, H10, L900 mm
3.500 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain komplet gulvafløb, 900 mm, til 8 mm fliser, mod bagvæg
3.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Unidrain Komplet gulvafløb mod bagvæg 900 mm, 10 mm ramme, Column rist, 75 mm lodret udløbsghus
3.634 kr
+ fri fragt
Total: 3.634 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain komplet gulvafløb, 900 mm, til 8 mm fliser, mod bagvæg
3.699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain sampak 900 mm Type 1004, 10mm ramme, Column rist og 75 mm lodret udløbshus
4.175 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.254 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.0%

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb