Unidrain ClassicLine Column rist 1000 mm

Unidrain ClassicLine Column rist i rustfrit stål er designet til elegante badeværelser. Med en længde på 1000 mm sikrer risten præcis placering i sin ramme, hvilket gør installationen enkel. Dens stilrene design komplementerer enhver moderne indretning.

Unidrain ClassicLine Column rist 1000 mm koster lige nu 329 kr. En stigning på 6,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 310 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 310 kr (06. juli 2026) og 342 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 329 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain 1602 Column rist, 1000 mm, rustfrit stål
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Unidrain ClassicLine rist Column, 1000 mm
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain 1602 Column rist, 1000 mm, rustfrit stål
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Rist Column Længde 1000 Mm
387 kr
+ 64 kr fragt
Total: 451 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Unidrain Classicline Column rist 1000 mm
397 kr
+ 78 kr fragt
Total: 475 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain 1602 Column rist, 1000 mm, rustfrit stål
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Unidrain Classicline Rist Linje Column 1000 Mm Børstet stål
399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain Classicline Column rist 1000 mm
430 kr
+ 79 kr fragt
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Unidrain 1000 mm Column rist til Unidrain rendeafløbsarmatur
449 kr
+ 89 kr fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
ClassicLine Column rist 1000 mm
559 kr
+ 59 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Hjem og have