Unidrain ClassicLine 1000 mm gulvafløb

Unidrain ClassicLine gulvafløb er en elegant løsning til badeværelset med et minimalistisk design. Med en længde på 1000 mm og Column rist er den perfekt til placering mod bagvæggen. Systemet kombinerer stil med funktionalitet og sikrer en æstetisk indretning af dit badeværelse.

Unidrain ClassicLine 1000 mm gulvafløb koster lige nu 3.699 kr. En stigning på 7,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.449 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.449 kr (30. april 2026) og 3.699 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.699 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain komplet gulvafløb, 1000 mm, til 8 mm fliser, mod bagvæg
3.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Unidrain Column sampak, 75, H10, L1000 mm
3.774 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.813 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain komplet gulvafløb, 1000 mm, til 8 mm fliser, mod bagvæg
3.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Unidrain Komplet gulvafløb mod bagvæg 1000 mm, 10 mm ramme, Column rist, 75 mm lodret udløbsghus
3.841 kr
+ fri fragt
Total: 3.841 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain komplet gulvafløb, 1000 mm, til 8 mm fliser, mod bagvæg
3.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Unidrain sampak ClassicLine linje 1000mm
4.099 kr
+ fri fragt
Total: 4.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.0%

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb