Unidrain 1601 ClassicLine rist 900 mm

Unidrain 1601 ClassicLine rist på 900 mm kombinerer stilrent design med funktionalitet. Fremstillet i børstet rustfrit stål, sikrer den præcis placering takket være det forsænkede leje i rammen. Ideel til moderne badeværelser, hvor elegance og kvalitet går hånd i hånd.

Unidrain 1601 ClassicLine rist 900 mm koster lige nu 309 kr. En stigning på 6,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 289 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 289 kr (19. maj 2026) og 309 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 309 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain 1601 ClassicLine rist, 900 mm, rustfrit stål
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Unidrain ClassicLine rist Classic, 900 mm
309 kr
+ 39 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain 1601 ClassicLine rist, 900 mm, rustfrit stål
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
ClassicLine Classic rist 900 mm
323 kr
+ 39 kr fragt
Total: 362 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain 1601 ClassicLine rist, 900 mm, rustfrit stål
359 kr
+ 39 kr fragt
Total: 398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Rist Classic Længde 900 Mm
361 kr
+ 64 kr fragt
Total: 425 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
RIST CLASSIC LÆNGDE 900 MM
362 kr
+ 78 kr fragt
Total: 440 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Unidrain Classicline Rist Linje Classic 900 Mm Børstet stål
369 kr
+ 49 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Unidrain 900 mm Classic rist til Unidrain rendeafløbsarmatur
396 kr
+ 49 kr fragt
Total: 445 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain ClassicLine Classic rist 900 mm
401 kr
+ 79 kr fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.6%

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Hjem og have