Unidrain 1415 Udløbshus Ø50 mm

Unidrain 1415 udløbshus er designet til effektivt at lede vand væk med sin vandrette Ø50 mm udløb. Inklusiv en brugervenlig, optagelig vandlås, som sikrer nem rengøring og vedligeholdelse. Udløbshuset kan tilpasses både højre og venstre udløb og passer perfekt til lavt indbygningshøjde, hvilket gør det ideelt til moderne badeværelsesdesign.

Unidrain 1415 Udløbshus Ø50 mm koster lige nu 469 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 439 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 439 kr (17. april 2026) og 469 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 469 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain 1415 udløbshus, lav byggehøjde, Ø50 mm
469 kr
+ 39 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Unidrain Udløbshus m/vandret udløb Ø50 mm inkl. vandlås
471 kr
+ 39 kr fragt
Total: 510 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain 1415 udløbshus, lav byggehøjde, Ø50 mm
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Unidrain Udlbshus med vandls og vandret 50 mm sideudlb
528 kr
+ 39 kr fragt
Total: 567 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain 1415 udløbshus, lav byggehøjde, Ø50 mm
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Unidrain Udløbshus Linje Ø50mm Vandret M/vandlås Reduceret
549 kr
+ 49 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Unidrain Udløbshus Ø50 mm vandret uden sideudløb. Inkl. vandlås
565 kr
+ 78 kr fragt
Total: 643 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Udløbshus Ø50 Mm Sideudløb Med Vandlås
577 kr
+ 64 kr fragt
Total: 641 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain Udløbshus Ø50 mm vandret uden sideudløb. Inkl. vandlås
606 kr
+ 79 kr fragt
Total: 685 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Hjem og have