Unidrain 1004 Afløbsarmatur

Unidrain 1004 afløbsarmatur er designet til fri placering mod bagvæggen. Det indgår som en essentiel del af Unidrain's innovative linjeafløbssystem, som kombinerer holdbarhed med et elegant design. Armaturet er udstyret med patenterede væg- og gulvflanger, der sikrer både funktionalitet og stabilitet i din baderumsløsning.

Unidrain 1004 Afløbsarmatur koster lige nu 2.499 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.344 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.344 kr (06. juli 2026) og 2.499 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.499 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain 1004 afløbsarmatur, 600 mm, mod bagvæg
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 30-35 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Unidrain Afløbsarmatur 1004, 600 mm, Bagflange
2.567 kr
+ fri fragt
Total: 2.567 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Aflbsarmatur, 600 mm Unidrain
2.604 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.643 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain 1004 afløbsarmatur, 600 mm, mod bagvæg
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 30-35 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
1004 Afløbsarmatur 600 Mm
2.763 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.802 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain 1004 afløbsarmatur, 600 mm, mod bagvæg
2.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.038 kr
På lager
Leveringstid: 30-35 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain 1004 afløbsarmatur 600 mm med bagvæg vægflange
3.074 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.153 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.5%

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb