Unidrain 1004 afløbsarmatur

Unidrain 1004 afløbsarmatur er ideelt til det moderne badeværelse. Designet til en fri placering mod bagvæggen, tilbyder det en elegant og funktionel installation med sin børstede stålfinish.

Unidrain 1004 afløbsarmatur koster lige nu 2.099 kr. En stigning på 8,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.931 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.931 kr (06. juli 2026) og 2.099 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.099 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain 1004 afløbsarmatur, 1000 mm, mod bagvæg
2.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Unidrain Afløbsarmatur 1000 Mm Linje, Bagflange Børstet stål
2.149 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain 1004 afløbsarmatur, 1000 mm, mod bagvæg
2.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
1004 Afløbsarmatur 1000 Mm
2.326 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.365 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain 1004 afløbsarmatur, 1000 mm, mod bagvæg
2.399 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain 1004 Afløbsarmatur 1000 mm med bagvæg vægflange
2.586 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.665 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Unidrain 1004 aflbsarmatur til uden sidevgge 1000 mm
2.790 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.889 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.7%

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb