Unidrain 1004 Afløbsarmatur

Bedste pris
Stabil pris
1.332kr
2.340 krSPAR 43%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Unidrain 1004 afløbsarmatur er designet til diskret placering mod bagvæggen i dit badeværelse. Med dette elegante afløbssystem får du et funktionelt og æstetisk løft til badeværelset, hvor det børstede stål bidrager med et tidløst look.

Unidrain 1004 Afløbsarmatur koster lige nu 1.332 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.332 kr (02. april 2026) og 1.332 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.332 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Unidrain Afløbsarmatur 900 Mm. Linje, Bagflange Børstet stål
1.332 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.381 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain 1004 afløbsarmatur, 900 mm, mod bagvæg
1.899 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Unidrain 1004 aflbsarmatur til uden sidevgge 900 mm
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain 1004 afløbsarmatur, 900 mm, mod bagvæg
2.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain 1004 afløbsarmatur, 900 mm, mod bagvæg
2.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
1004 Afløbsarmatur 900 Mm
2.103 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.142 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain 1004 Afløbsarmatur 900 mm med bagvæg vægflange
2.340 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.419 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb