Unidrain 1004 afløbsarmatur

Unidrain 1004 afløbsarmatur er en elegant og funktionel løsning til dit badeværelse. Med sin børstede stålfinish og 800 mm længde passer det perfekt mod bagvæggen. Dette armatur er en del af det kendte Unidrain-system, der kombinerer æstetik med robust funktionalitet.

Unidrain 1004 afløbsarmatur koster lige nu 1.799 kr. En stigning på 13,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.589 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.589 kr (04. juni 2026) og 1.799 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain 1004 afløbsarmatur, 800 mm, mod bagvæg
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain 1004 afløbsarmatur, 800 mm, mod bagvæg
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain 1004 afløbsarmatur, 800 mm, mod bagvæg
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Unidrain 1004 aflbsarmatur til uden sidevgge 800 mm
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Unidrain Afløbsarmatur 800 Mm Linje, Bagflange Børstet stål
1.999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain 1004 Afløbsarmatur 800 mm med bagvæg vægflange
2.206 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.285 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.4%

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb