Unidrain 1003 Afløbsarmatur

Unidrain 1003 afløbsarmatur er det ideelle valg til dit badeværelse, designet til at integreres sømløst med dit gulv langs den højre væg. Kendt for sit elegante design og holdbare kvalitet, sikrer dette armatur effektiv dræning og minimal vedligeholdelse. Perfekt til moderne, åbne badeværelsesløsninger.

Unidrain 1003 Afløbsarmatur koster lige nu 2.099 kr. En stigning på 11,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.885 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.885 kr (30. april 2026) og 2.099 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.099 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain 1003 afløbsarmatur, 1000 mm, mod højre væg
2.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.139 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain 1003 afløbsarmatur, 1000 mm, mod højre væg
2.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.239 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Unidrain Afløbsarmatur 1000 Mm Linje, Højre Vægflange Børstet stål
2.249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain 1003 afløbsarmatur, 1000 mm, mod højre væg
2.299 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.339 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Unidrain 1003 aflbsarmatur til vg p hjre side 1000 mm
2.299 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
1003 Afløbsarmatur 1000 Mm
2.326 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.365 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain 1003 Afløbsarmatur 1000 mm med bagvæg/højre vægflange
2.586 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.665 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb