Unidrain 1003 afløbsarmatur

Unidrain 1003 afløbsarmatur er designet til åbne badeværelsesløsninger og er en integreret del af Unidrains elegante afløbssystem. Kendt for både kvalitet og æstetik, sikrer dette armatur optimal vandafledning og passer perfekt ind i moderne badeværelser.

Unidrain 1003 afløbsarmatur koster lige nu 1.799 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.685 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.685 kr (06. juli 2026) og 1.799 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain 1003 afløbsarmatur, 800 mm, mod højre væg
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain 1003 afløbsarmatur, 800 mm, mod højre væg
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Unidrain 1003 aflbsarmatur til vg p hjre side 800 mm
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Unidrain Afløbsarmatur 800 Mm. Linje, Højre Vægflange Børstet stål
1.929 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.978 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain 1003 afløbsarmatur, 800 mm, mod højre væg
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain 1003 Afløbsarmatur 800 mm med bagvæg/højre vægflange
2.206 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.285 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb