Unidrain 1003

Unidrain 1003 afløbsarmatur er designet til åbne badeværelsesløsninger og passer perfekt ind i Unidrains velrenommerede afløbssystem. Med fokus på kvalitet og æstetik, sikrer det en stilfuld og funktionel afløbsløsning i dit badeværelse.

Unidrain 1003 koster lige nu 1.899 kr. En stigning på 10,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.716 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.716 kr (08. april 2026) og 1.899 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.899 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain 1003 afløbsarmatur, 900 mm, mod højre væg
1.899 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Unidrain Afløbsarmatur 900 Mm. Linje, Højre Vægflange Børstet stål
2.049 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain 1003 afløbsarmatur, 900 mm, mod højre væg
2.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
1003 Afløbsarmatur 900 Mm
2.103 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.142 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain 1003 afløbsarmatur, 900 mm, mod højre væg
2.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain 1003 Afløbsarmatur 900 mm med bagvæg/højre vægflange
2.340 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.419 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Unidrain 1003 aflbsarmatur til vg p hjre side 900 mm
2.522 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.6%

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb