Unidrain 1002 afløbsarmatur

Bedste pris
Stabil pris
1.354kr
2.602 krSPAR 48%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Unidrain 1002 afløbsarmatur er en essentiel del af det anerkendte Unidrain system, som kombinerer funktionalitet med æstetik. Det børstede stål og den venstre vægflange sikrer et moderne look og præcis installation, ideelt til åbne badeværelsesløsninger.

Unidrain 1002 afløbsarmatur koster lige nu 1.354 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.354 kr (30. marts 2026) og 1.354 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.354 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Unidrain Afløbsarmatur 900 Mm. Linje, Venstre Vægflange Børstet stål
1.354 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.403 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain 1002 afløbsarmatur, 900 mm, mod venstre væg
1.899 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain 1002 afløbsarmatur, 900 mm, mod venstre væg
2.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain 1002 afløbsarmatur, 900 mm, mod venstre væg
2.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
1002 Afløbsarmatur 900 Mm
2.103 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.142 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain 1002 Afløbsarmatur 900 mm med bagvæg/venstre vægflange
2.340 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.419 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Unidrain 1002 aflbsarmatur til vg p venstre side 900 mm
2.602 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.641 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb