Unidrain 1002

Unidrain 1002 er et afløbsarmatur på 1000 mm, designet til montering mod venstre væg. Det er en del af ClassicLine-serien, som er kendt for sit enkle og stilrene udtryk i børstet, rustfrit stål. Armaturet passer til åbne badeværelsesløsninger og giver mulighed for at sammensætte dit eget gulvafløb med ønsket rist og ramme. Velegnet til dig, der ønsker et kvalitetsafløb med fleksible designmuligheder.

Unidrain 1002 koster lige nu 1.908 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.901 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.901 kr (19. juni 2026) og 1.908 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.908 kr hos Homeshop DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Unidrain Afløbsarmatur 1000 Mm Linje, Venstre Vægflange Børstet stål
1.908 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.957 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain 1002 afløbsarmatur, 1000 mm, mod venstre væg
2.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.139 kr
På lager
Leveringstid: 7-10 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain 1002 afløbsarmatur, 1000 mm, mod venstre væg
2.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.239 kr
På lager
Leveringstid: 7-10 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Unidrain 1002 aflbsarmatur til vg p venstre side 1000 mm
2.299 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain 1002 afløbsarmatur, 1000 mm, mod venstre væg
2.499 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.539 kr
På lager
Leveringstid: 7-10 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain 1002 Afløbsarmatur 1000 mm med bagvæg/venstre vægflange
2.586 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.665 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Unidrain