Unidrain 1002

Unidrain 1002 afløbsarmatur er designet til at integreres problemfrit i åbne badeværelsesløsninger. Med en længde på 800 mm og en venstre vægflange sikrer det en diskret og stilfuld vandafledning. Det børstede stål giver et moderne præg, mens den kendte Unidrain kvalitet sikrer holdbarhed og funktionalitet.

Unidrain 1002 koster lige nu 1.799 kr. En stigning på 10,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.622 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.622 kr (05. juli 2026) og 1.799 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos CompletVVS.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain 1002 afløbsarmatur, 800 mm, mod venstre væg
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain 1002 afløbsarmatur, 800 mm, mod venstre væg
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Unidrain 1002 aflbsarmatur til vg p venstre side 800 mm
1.811 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.850 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Unidrain Afløbsarmatur 800 Mm. Linje, Venstre Vægflange Børstet stål
1.929 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.978 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain 1002 afløbsarmatur, 800 mm, mod venstre væg
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain 1002 Afløbsarmatur 800 mm med bagvæg/venstre vægflange
2.206 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.285 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 10.9%

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb