Unidrain 1001 afløbsarmatur

Unidrain 1001 afløbsarmatur er en del af det anerkendte ClassicLine-system, der forener funktionalitet med elegant design. Med en længde på 1000 mm passer det perfekt mellem to vægge, og de tre vægflanger sikrer en solid og vandtæt installation. Ideel til moderne badeværelser, det tilbyder både stil og pålidelighed.

Unidrain 1001 afløbsarmatur koster lige nu 2.099 kr. En stigning på 11,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.889 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.889 kr (30. april 2026) og 2.099 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.099 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain 1001 afløbsarmatur, 1000 mm, mellem 2 vægge
2.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Unidrain 1001 aflbsarmatur, til mellem 2 vgge 1000 mm
2.129 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.168 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Unidrain Afløbsarmatur 1000 Mm Linje, Tre Vægflanger Børstet Stål
2.129 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.178 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain 1001 afløbsarmatur, 1000 mm, mellem 2 vægge
2.299 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
1001 Afløbsarmatur 1000 Mm
2.326 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.365 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain 1001 afløbsarmatur, 1000 mm, mellem 2 vægge
2.399 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain 1001 Afløbsarmatur 1000 mm med bagvæg/venstre/højre vægflange
2.586 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.665 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb