Unidrain 1001 afløbsarmatur

Unidrain 1001 afløbsarmatur er en del af det anerkendte Unidrain-system, designet til at passe mellem to vægge. Med dets børstede stålfinish sikrer det både funktionalitet og æstetik i dit badeværelse.

Unidrain 1001 afløbsarmatur koster lige nu 1.799 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.680 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.680 kr (07. juli 2026) og 1.799 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Unidrain 1001 afløbsarmatur, 800 mm, mellem 2 vægge
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
1001 Afløbsarmatur 800 Mm
1.896 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.960 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Unidrain 1001 afløbsarmatur, 800 mm, mellem 2 vægge
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Unidrain 1001 afløbsarmatur, 800 mm, mellem 2 vægge
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Unidrain 1001 aflbsarmatur, til mellem 2 vgge 800 mm
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Unidrain Afløbsarmatur 800 Mm. Linje, 3 Vægflanger Børstet stål
1.999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Unidrain 1001 Afløbsarmatur 800 mm med bagvæg/venstre/højre vægflange
2.206 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.285 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.0%

Specifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb