Umage Silvia Mini lampe

Umage Silvia Mini lampe i børstet stål er med sine trekantede, organiske blade en stilfuld tilføjelse til ethvert hjem. Brug den som pendel, gulv- eller bordlampe for et moderne udtryk inspireret af naturen.

Umage Silvia Mini lampe koster lige nu 439 kr. En stigning på 35,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 325 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 325 kr (10. marts 2026) og 439 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 439 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Silvia mini skærm, stål
439 kr
+ fri fragt
Total: 439 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Silvia mini lampe børstet stål : Erling Christensen Møbler
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Silvia lampeskærm, stål, Ø32 cm
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Hjem og have