Umage Silvia Medium Lampe Hvid

Umage Silvia medium lampe i hvid er en moderne klassiker med sine karakteristiske trekantede, organiske blade. Den fungerer både som pendel, gulv- og bordlampe, hvilket gør den ekstremt alsidig i enhver indretningssituation. Inspireret af naturlige former bringer Silvia en elegant belysning til dit hjem.

Umage Silvia Medium Lampe Hvid koster lige nu 559 kr. En stigning på 13,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 491 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 491 kr (10. marts 2026) og 559 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 559 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Silvia medium skærm, hvid
559 kr
+ fri fragt
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Silvia medium lampe hvid : Erling Christensen Møbler
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Silvia lampeskærm, hvid, Ø45 cm
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Loftslampebeslag