Umage Silvia Medium Lampe Grå

Umage Silvia medium lampe i grå er et stilfuldt valg med sine karakteristiske trekantede blade. Den alsidige lampe kan anvendes som pendel, gulv- og bordlampe, hvilket gør den ideel til ethvert rum i hjemmet.

Umage Silvia Medium Lampe Grå koster lige nu 639 kr. En stigning på 16,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 549 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 549 kr (03. april 2026) og 799 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 639 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Silvia medium skærm, grå
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Silvia medium lampe Grå : Erling Christensen Møbler
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Silvia lampeskærm, grå, Ø45 cm
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 14.7%

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Lampeskærme