Umage Silvia Medium Lampe

Umage Silvia Medium lampe i børstet stål har elegante, trekantede blade, der skaber en moderne og stilfuld atmosfære i enhver indretning. Perfekt til både stue og soveværelse.

Umage Silvia Medium Lampe koster lige nu 639 kr. En stigning på 30,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 491 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 491 kr (10. marts 2026) og 639 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 639 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Silvia medium skærm, stål
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Silvia medium lampe børstet stål : Erling Christensen Møbler
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Silvia lampeskærm, stål, Ø45 cm
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Lampeskærme