Umage Forget Me Not mini sort eg

Umage Forget Me Not mini sort eg er en lampeskærm i sort egetræ med et blomsterinspireret design. Lampeskærmen kombinerer skandinavisk håndværk med en organisk æstetik, der bringer varme og natur ind i hjemmet. Forget Me Not-serien fra Umage er skabt til at give en hyggelig stemning og et smukt lys, perfekt til indretning hvor nordisk enkelhed og elegance ønskes.

Umage Forget Me Not mini sort eg koster lige nu 456 kr. En stigning på 6,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 428 kr. Vores prishistorik bygger på 41 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 428 kr (09. maj 2026) og 456 kr (20. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 456 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Forget Me Not mini sort eg : Erling Christensen Møbler
456 kr
+ 49 kr fragt
Total: 505 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Forget Me Not lampeskærm, sort træ, Ø19 cm
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Forget Me Not lampeskærm Ø19 cm sort eg
655 kr
Total: 655 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE