Umage Forget Me Not Large eg

Bedste pris
Stabil pris
1.099kr
1.650 krSPAR 33%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragt

Umage Forget Me Not Large eg er en lampeskærm inspireret af naturen og det skandinaviske håndværk. De organiske former og trædetaljer giver lampen et elegant udtryk, der tilfører en varm og naturlig atmosfære til hjemmet. Lampeskærmen passer ind i mange typer indretning og skaber hyggelig stemning med sit bløde lys.

Umage Forget Me Not Large eg koster lige nu 1.099 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.031 kr. Vores prishistorik bygger på 41 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.031 kr (09. maj 2026) og 1.099 kr (20. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Forget Me Not large eg : Erling Christensen Møbler
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Forget Me Not lampeskærm, lyst træ, Ø38 cm
1.379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Lampeskærm Forget Me Not Large i eg
1.650 kr
Total: 1.650 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE