Umage Eos Mini Rød

Bedste pris
Stabil pris
400kr
640 krSPAR 38%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerLaveste

Umage Eos Mini lampe i rød er en elegant og håndlavet lampeskærm af naturlige gåsefjer. Designet skaber et blødt, varmt lys, der tilføjer et sofistikeret udtryk til ethvert rum.

Umage Eos Mini Rød koster lige nu 400 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 400 kr (16. marts 2026) og 400 kr (16. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 400 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
UMAGE Eos mini lampe Rød : Erling Christensen Møbler
400 kr
+ 49 kr fragt
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Eos mini lampeskærm, rød
640 kr
+ fri fragt
Total: 640 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Hjem og have