UMAGE Eos Mini Ø35 cm lysegrå

UMAGE Eos Mini Ø35 cm lysegrå er en lampeskærm designet af Søren Ravn Christensen. Skærmen er håndlavet og består af ca. 900 naturlige gåsefjer, hvilket giver et unikt og blødt udtryk. De lysegrå fjer tilfører lampen ekstra charme og en naturlig lysudsendelse, inspireret af nordiske farver. Lampen passer ind i mange typer indretning og tilfører et elegant præg til rummet.

UMAGE Eos Mini Ø35 cm lysegrå koster lige nu 639 kr. En stigning på 17,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 543 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 543 kr (09. maj 2026) og 639 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 639 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Eos mini lampeskærm, lysegrå
639 kr
+ fri fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Eos fjerlampeskærm, grå, Ø35 cm
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
UMAGE Eos Mini Ø35 Cm Lyse Grå
650 kr
+ 49 kr fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE