Umage Eos micro lampe

Eos micro lampen fra Umage tilføjer et elegant og stilrent udtryk til ethvert rum. Med sit unikke fjerdesign skaber den en iøjnefaldende og hyggelig atmosfære. Lampen måler 22 cm i diameter og 16 cm i højden, perfekt som en dekorativ belysningsløsning i hjemmet.

Umage Eos micro lampe koster lige nu 455 kr. En stigning på 18,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 385 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 385 kr (30. marts 2026) og 455 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 455 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Eos micro lampeskærm, hvid
455 kr
+ fri fragt
Total: 455 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
UMAGE Eos micro lampe hvid : Erling Christensen Møbler
455 kr
+ 49 kr fragt
Total: 504 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Eos fjerlampeskærm, hvid, Ø22 cm
459 kr
+ 39 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Eos Lampeskærm Micro Ø 22 cm White
635 kr
Total: 635 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Hjem og have