Umage Eos Medium

4.8 (1 anmeldelse)

Umage Eos Medium er en håndlavet lampeskærm designet af Søren Ravn Christensen. Lampeskærmen er fremstillet af naturlige gåsefjer i en lysegrå nuance, hvilket giver et blødt og naturligt lys samt et unikt udtryk til indretningen. Med sine 1800 gåsefjer tilføjer Eos Medium et dekorativt og stemningsfuldt element til hjemmet.

Umage Eos Medium koster lige nu 879 kr. En stigning på 29,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 678 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 678 kr (05. juni 2026) og 879 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 879 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Eos medium lampeskærm, lysegrå
879 kr
+ fri fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
EOS LAMPESKÆRM MEDIUM 2085 LYS GRÅ
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Eos fjerlampeskærm, grå, Ø45 cm
889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Eos Lampeskærm Medium Ø45 cm Light Grey
1.265 kr
Total: 1.265 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE