Umage Eos Esther lampeskærm medium

Umage Eos Esther lampeskærm medium bringer et luftigt og elegant design til dit hjem med sin ovale form og fjerlignende struktur. Inspireret af skyernes lethed passer denne lampeskærm perfekt ind i moderne indretning. Skabt af designeren Søren Ravn Christensen, er Eos Esther en del af den populære Eos-serie og kan vippes i flere retninger for alsidig belysning.

Umage Eos Esther lampeskærm medium koster lige nu 1.439 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.349 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.349 kr (30. april 2026) og 1.439 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.439 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Eos Esther medium skærm, hvid
1.439 kr
+ fri fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Eos Esther fjerlampeskærm, hvid, Ø60 cm
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Eos Esther lampeskærm medium : Erling Christensen Møbler
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Hulténs DK favicon
Hulténs DK
Umage, Eos Esther Lampeskærm Medium Ø65 cm White
2.130 kr
Total: 2.130 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Lampeskærme