Umage Clava Dine Wood lampeskærm

Umage Clava Dine Wood lampeskærm kombinerer dansk design med præcis håndværk. Skabt af laserskårne ask- og eglameller, giver lampen smukke lysstråler og skaber en varm atmosfære over dit spisebord.

Umage Clava Dine Wood lampeskærm koster lige nu 3.199 kr. En stigning på 17,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.719 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.719 kr (10. marts 2026) og 3.199 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.199 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Clava Dine Wood skærm, mørk eg
3.199 kr
+ fri fragt
Total: 3.199 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Clava Dine Wood lampeskærm Mørk eg/ask : Erling Christensen Møbler
3.999 kr
+ fri fragt
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Clava Dine Wood lampeskærm, mørkt træ
3.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.038 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Loftslampebeslag