Umage Carmina Mini Lampe Hvid

Umage Carmina Mini Lampe er en elegant lampeskærm inspireret af de bløde bølger langs Danmarks kyster. Designet af Anders Klem, kombinerer den æstetik og funktionalitet og spreder et beroligende lys i ethvert rum. Skærmens unikke form bringer naturens skønhed ind i hjemmet.

Umage Carmina Mini Lampe Hvid koster lige nu 439 kr. En stigning på 14,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 384 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 384 kr (22. marts 2026) og 439 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 439 kr hos Lamper.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lamper.dk favicon
Lamper.dk
Carmina mini skærm, hvid
439 kr
+ fri fragt
Total: 439 kr
På lager
Leveringstid: Udsolgt
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Umage Carmina mini lampe hvid : Erling Christensen Møbler
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Umage Carmina lampeskærm, hvid, Ø32 cm
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Fotoalbum